5/5
פשוט תאילנד
החופשה שלכם מתחילה עכשיו!

ביטוח נסיעות לתאילנד

נעשה לכם את זה ממש קצר: לא טסים לתאילנד בלי ביטוח. נקודה. עלויות הביטוח ביחס למחיר הטיול זניחות והידיעה שאתם, החברים שלכם ובני משפחתכם מכוסים בכל מקרה בו משהו משתבש שוות את השקט הנפשי שלו אתם כמהים באמת – הרי זו הסיבה שיצאתם לחופשה. אם אין לכם זמן או רצון לקרוא את כל הכתבה, אתם יכולים פשוט ללחוץ כאן ולרכוש אונליין ביטוח נסיעות. בכל מקרה, חשוב שתדעו שאת הביטוח יש לרכוש מהארץ בלבד (ביטוח שיירכש מחו"ל לא יהיה תקף) לכן אם אתם כבר סגורים על תאריכים, אין סיבה להתמהמה.

באמצעות פספורטקארד ויענת סוכנות לביטוח בע"מ

טיול לתאילנד דורש התארגנות והשקעת זמן רב בחיפוש אחר בית המלון עם המיקום והעלות המשתלמים ביותר, ממשיך בחיפוש אחר הטיסה הזולה ביותר, עריכת רשימה של מסעדות ומרכזי קניות משתלמים וכמובן היעדים שחייבים לראות והאטרקציות שחייבים לעשות. משום מה הדבר היחיד שלא משקיעים לגביו את אותם זמן ורצינות הוא ביטוח נסיעות. למרבית המטיילים לא משנה באיזה ביטוח נסיעות הם בוחרים ומה הוא יכלול. חלקם אף בוחרים את ההצעה הראשונה שמופיעה לנגד עיניהם ולא עורכים השוואות או בודקים מה כוללות פוליסות ביטוח הנסיעה לתאילנד.

כאשר אתם מתכננים לטוס לתאילנד, הדבר הראשון שחשוב שתדאגו לו הוא ביטוח נסיעות, ובמיוחד בגלל אופייה המיוחד של המדינה אשר משלבת מגוון אטרקציות תיירותיות, מכל הסוגים ובדרגות קושי ואתגר שונות. כל זאת כדי שתוכלו לנפוש וליהנות בראש שקט ולדעת שיש לכם כיסוי ביטוחי מלא לכל צרה שלא תגיע. 

לפני כל טיול בתאילנד אתם צריכים לקחת בחשבון שמדובר במדינה במזרח הרחוק אשר שונה מבחינת האקלים, האוכל ותנאי המחייה ממה שאתם מורגלים בישראל או בכל מדינה מודרנית אחרת. אתם עלולים להיחשף ולחוות תופעות פיזיולוגיות, אשר לגביהן יידרשו התערבות וטיפול רפואי ומכאן החשיבות בפוליסת ביטוח מקיפה, שתכסה את ההוצאות הרפואיות אם יהיה צורך בכך.

בנוסף, טיול בתאילנד הוא בדרך כלל ארוך יותר, ולרוב משלב בתוכו טרקים רגליים ומסלולים אתגריים הכוללים, לא אחת, פעילויות אקסטרים והחשיפה אליהם עלולה במצבי קיצון להוביל לפגיעות משמעותיות ובמקרים קיצוניים – סכנה של ממש.  

ביטוח נסיעות לתאילנד
ביטוח נסיעות לתאילנד

 

כיסויים חשובים בביטוח נסיעות לתאילנד

בכדי לבדוק איזו פוליסת ביטוח נסיעות לתאילנד תהיה בעלת התאמה מלאה לצרכים שלכם, עליכם לקחת בחשבון את תנאי המחייה בה המאפיינים מדינת עולם שלישי, תנאים תברואתיים לקויים העלולים לגרום למחלות, חשיפה לזיהומים באיים השונים וכדומה. חשוב לציין כי תאילנד היא מדינה טרופית עם אחוזי לחות גבוהים מהרגיל אשר מהווים חממה ליתושים ומזיקים למיניהם ולכן כדאי למשל לדאוג שבפוליסת הביטוח, יהיה כיסוי לטיפול רפואי הולם בבית החולים או בכל מרכז טיפולי במדינה במידה ונעקצתם או נפגעתם במהלך הטיול. בנוסף, בתאילנד חשופים לזיהומים ומחלות רבות שלרוב ניתן חיסון כנגדם טרם הנסיעה, אך עדיין ישנו סיכוי להידבק בשאר מחלות שאינן שכיחות בארץ, מה שמצריך שימת דגש לכך בפוליסת הביטוח. 

חשוב לוודא שרכשתם פוליסת ביטוח מקיפה אשר תיתן כיסוי מלא להוצאות אשפוז וניתוחים, איתור ופינוי באמצעות מסוק, הטסה רפואית להמשך טיפול, חילוץ והצלה ועוד מגוון כיסויים אשר לא תמיד נראים חשובים והכרחיים אך מומלץ בחום לקחת אותם בחשבון ולהימנע במקרה חירום מהוצאות ועלויות, אשר יכולות להסתכם במאות אלפי שקלים. 

הרחבות חשובות בביטוח נסיעות לתאילנד

תאילנד היא מדינה אשר משלבת מגוון רחב של אטרקציות ואפשרויות: מנוחה על שפת הים לצד טרקים מדהימים ואתגריים יחד עם פעילויות אקסטרים משוגעות, בעלות סיכון לפגיעה גופנית. לכן, פוליסת ביטוח בסיסית עלולה שלא להיות תקפה לטיול לתאילנד ותצטרכו להרחיב ולהתאים אותה לאופי הטיול.

בנוסף, חשוב שפוליסת הביטוח תכלול כיסויים הולמים לרכוש וציוד אישי כגון: מחשב נייד, מצלמה, טלפון נייד, תכשיטים ומזוודות אשר עלולים להיאבד במהלך הטיול. כדאי לשים לב שבתנאי הפוליסה יש גם כיסוי למקרה של ביטול או קיצור של הנסיעה מסיבות פתאומיות. 

עלות ביטוח נסיעות לתאילנד

מבחינת עלויות ביטוח נסיעות לתאילנד, הן משתנות בהתאם למשתנים ולהרחבות שבחרתם להכניס לפוליסה. עלויות ביטוח נסיעות בסיסי ליום בתאילנד נע באזור 2.5$-3$ אצל רוב המבטחים. 

כל הרחבה בפוליסת הביטוח תוביל כמובן לעלויות גבוהות יותר, משום שביטוח לטיול של סוף שבוע לאירופה שונה מביטוח נסיעות של טיול עם פעילויות אקסטרים הכוללת צלילה, טיפוס הרים וטרקים כפי שקורה בתאילנד.

פרמטרים נוספים שמשפיעים על מחיר הפליסה הם: מצב רפואי, אטרקציות מתוכננות, גיל הנוסע, משך תקופת הטיול, ביטוח כבודה ומטען, קיצור או ביטול נסיעה מסיבות רפואיות. 

כדאי לדייק בפרטים

משום שטיול לתאילנד הוא טיול ארוך בדרך כלל (בין 10 ימים למספר חודשים), עלות הביטוח עשויה להיות יקרה יותר מאשר בחופשה רגילה של מספר ימים באירופה. לכן במטרה לחסוך בעלויות לפעמים יש נטייה "להעלים" מספר פרמטרים שעלולים לייקר את הפוליסה. 

חשוב מאוד לציין כי כל פרט שאינו נכון או מדויק שמסרתם בעת רכישת הפוליסה מסכן את הפוליסה כולה ועלול אף לבטלה לחלוטין. הכרחי לציין את הפרטים המדויקים אודות מצבכם הרפואי, הפעילויות שאתם מתכוונים לבצע וכן היעדים המדויקים בהם תהיו. אם חלילה תזדקקו לביטוח ויתברר שהשמטתם פרטים חיוניים, הוא פשוט לא יהיה תקף ותיאלצו להסתדר בכוחות עצמכם ולהוציא כסף רב. 

עליכם לבחור את הפוליסה המתאימה לכם, תוך התייחסות לאופי ומיקום הטיול אותו אתם מתעתדים לעשות בתאילנד: האם הטיול ישלב ספורט אתגרי ואקסטרים אשר מאוד מזוהה עם המדינה? האם הטיול יתרכז באי אחד בתאילנד או יכלול מעבר בין כמה איים וטרקים אזוריים?

travel insurance thailand

רכישת ביטוח נסיעות לתאילנד

תמיד חשוב ומומלץ לקרוא את הפוליסה מתחילתה ועד סופה כולל האותיות הקטנות שלדעת רבים אינן חשובות, אך בבוא העת עלולות להתברר כקריטיות ובעלות ערך רב. כמו כן, בדקו לגבי כל כיסוי מה הוא כולל ומה הסכום המרבי להוצאות רפואיות שהוא מאפשר. כדאי אף לערוך מחקר קטן בנוגע לעלויות רפואיות ממוצעות בתאילנד, כך למשל בשונה מארה"ב, עלויות אשפוז בתאילנד נמוכות יותר, לכן כדי לראות האם הביטוח מכסה אותם. בנוסף, בפוליסות הביטוח ישנם מקרים חריגים שלגביהם לא יהיה כיסוי ביטוחי ויש לשים לב לכך ולקרוא את כל הסעיפים הקשורים לעניין. 

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר וכדאי מאד שלא להקל בכך ראש. גם אם הדבר מצריך הוצאה כספית נוספת, מומלץ לרכוש אותו ולו כדי לנסוע לתאילנד בראש שקט ולדעת שיש מענה במידת הצורך. 

אנחנו בפשוט תאילנד חסכנו לכם הרבה שעות של חיפושים אחר הסוכנות המשתלמת ביותר, ומציעים לכם עריכת ביטוח אונליין באתר באמצעות סוכנות מקצועית, מנוסה ואמינה בתחום הטיולים בעולם, ובתאילנד בפרט. לחצו על הכפתור מטה ותוכלו לרכוש ביטוח נסיעות בקלות תוך מספר דקות ולהתחיל לארוז בראש שקט. 

כתבות נוספות ומידע על ביטוח נסיעות לתאילנד

כמעט כל מי שנוסע לתאילנד יבצע פעילות ספורט ימי. ביטוח נסיעות לספורט ימי מהווה את הבטוחה שלכם למקרי חירום וחשוב מאוד שלא לוותר עליו
אם אתם מטיילים לתאילנד כנראה שמתישהו תבצעו פעילות המוגדרת כספורט אתגרי מבחינת הביטוח. כדאי להיות מכוסים בכל מקרה כזה
כדי להיות בראש שקט בעת הטיול בתאילנד, וליהנות מכל האפשרויות – עשו ביטוח נסיעות הכולל חילוץ והצלה מכם מקום שבו תהיו
תאילנד משופעת באתרי צלילה מהיפים בעולם, וכדי ליהנות מהם תהיו חייבים לעשות ביטוח צלילה עם כל ההרחבות הדרושות
כל טיול בתאילנד מחייב עריכת ביטוח נסיעות מתאים, עם כל ההרחבות הדרושות, משום האופי הייחודי של המדינה, גודלה והאפשרויות שהיא מציעה.
כדי ליהנות מכל האטרקציות שמוצעות בצ'אנג מאי ולהיות בראש שקט, חובה לערוך ביטוח נסיעות עם ההרחבות הדרושות. קראו כאן
האי קופנגן מציע כל כך הרבה אפשרויות, אבל לפני שאתם מתחילים לבחור מתוכן כדאי להיות שקטים ולסגור את הפינה של ביטוח נסיעות
פטאיה היא עיר שמציעה גם קניות, בילויים וחיי לילה וגם אפשרויות מגוונות לטייל ביבשה ובים. כדי להיות מכוסים מכל הכיוונים, לא נוסעים לפטאיה בלי ביטוח נסיעות
לקוסמוי אתם ככל הנראה תגיעו בטיול שלכם, וכדי למצות את האי כמו שצריך כדאי שיהיה לכם ביטוח נסיעות מתאים עם כיסוי לכל מה שאפשר לעשות בו
רבות מהאטרקציות בפוקט הן לא שגרתיות כמו קפיצות בנג'י, אומגות וספורט ימי, ולכן אחד הדברים החשובים לפני טיול בפוקט הוא עריכת ביטוח נסיעות
כמו בכל נסיעה לחו"ל, לא יוצאים מישראל לבנגקוק בלי לערוך ביטוח נסיעות. חיסכון בסעיף הזה עלול להיוץ יקר מאוד.
אז מה היה לנו עד עכשיו?

הזינו מספר טלפון ונעביר אתכם לוואטסאפ