5/5
פשוט תאילנד
החופשה שלכם מתחילה עכשיו!

ביטוח נסיעות לצ'אנג מאי

נעשה לכם את זה ממש קצר: לא טסים לתאילנד בלי ביטוח. נקודה. עלויות הביטוח ביחס למחיר הטיול זניחות והידיעה שאתם, החברים שלכם ובני משפחתכם מכוסים בכל מקרה בו משהו משתבש שוות את השקט הנפשי שלו אתם כמהים באמת – הרי זו הסיבה שיצאתם לחופשה. אם אין לכם זמן או רצון לקרוא את כל הכתבה, אתם יכולים פשוט ללחוץ כאן ולרכוש אונליין ביטוח נסיעות. בכל מקרה, חשוב שתדעו שאת הביטוח יש לרכוש מהארץ בלבד (ביטוח שיירכש מחו"ל לא יהיה תקף) לכן אם אתם כבר סגורים על תאריכים, אין סיבה להתמהמה.

באמצעות פספורטקארד ויענת סוכנות לביטוח בע"מ

 

צ'אנג מאי היא בירת צפון תאילנד, והעיר השנייה בגודלה במדינה. זו עיר ותיקה, צבעונית ויפהפייה המושכת אליה מאות אלפי תיירים מידי שנה ומציעה להם מגוון רחב של אפשרויות ואטרקציות ליהנות מהן – חיי לילה, שווקים צבעוניים, טיולים בין נופים מדהימים, טבע פראי ובתולי ועוד. אין כמעט תייר שמגיע לתאילנד לטיול ארוך ולא מבקר בצ'אנג מאי, בין אם ליהנות מחיי העיר ובין אם לטרקים בהרים סביבה.

משום שמדובר בעיר ולא באי אקזוטי, יש לעתים תחושה שביטוח נסיעות הוא אולי פחות נחוץ בסוג כזה של טיול, אולם בכל יעד בתאילנד ביטוח נסיעות הוא הדבר האחרון שכדאי לחסוך בו – מדובר במדינה שבחלקים גדולים שלה היא נחשלת, ללא שירותי רפואה מודרניים ועם אתרים מרהיבים לטייל בהם שסובלים מקשיי נגישות. כמו כן גם האקלים שונה מאוד מזה המוכר לנו בישראל ועלול לפתוח תגובות גופניות שונות שיצריכו טיפול רפואי, גם אם קל.

לכל זה כדאי מאוד שיהיה מענה בצורת ביטוח נסיעות, כזה שמכסה גם מקרים של טיפול רפואי נדרש וגם של איתור, פינוי וחילוץ חלילה ממקום שממנו תתקשו לצאת. לעתים בטיול אנחנו לא חושבים על זה (וטוב שכך – אנחנו בחופש!) ולכן יש להיערך מראש, עוד טרם היציאה לטיול. זו הסיבה גם שלא ניתן לרכוש ביטוח נסיעות כאשר נמצאים בחו"ל אלא רק מישראל.

 

ביטוח נסיעות לצ'אנג מאי
ביטוח נסיעות לצ'אנג מאי

מה עוד צריך להיות בביטוח נסיעות לצ'אנג מאי?

משום שתאילנד היא מדינה ענקית והמעברים בה ממקום למקום אורכים שעות ארוכות, מאוד מומלץ לכלול בביטוח הנסיעות גם ביטוח כבודה ומטען. הנסיעה לצ'אנג מאי מבנגקוק אורכת כשבע שעות (או כשעה של טיסה) ובמעברים בין מקום למקום יש נטייה טבעית לשכוח או לאבד דברים. כדאי מאוד לקחת את זה בחשבון ולהרחיב את פוליסת הביטוח בהתאם.

בנוסף, כדאי לכלול גם כיסוי עבור קיצור או ביטול חופשה מסיבות רפואיות. מדובר בטיול יקר שמתוכנן זמן רב ראש, ולכן כל שינוי בתוכניות עלול להיות יקר ולהביא לאובדן של כסך רב שהושקע. לעתים הדברים אינם תלויים בכם ועליכם לקצר את הטיול או לבטלו לחלוטין, ובמידה ויש לכך כיסוי ביטוחי ההפסד הכספי מצטמצם משמעותית.

כמה עולה ביטוח נסיעות לצ'אנג מאי?

פוליסת הביטוח הבסיסית אינה יקרה במיוחד – כ-3$ ליום טיול. לכך יש להוסיף כמובן את ההרחבות הנדרשות ופרמטרים נוספים שהביטוח משקלל כמו גיל, היסטוריה רפואית והיסטוריה ביטוחית. כך או כך אין מדובר בהוצאה יקרה במיוחד ביחס לעלות הטיול, וזהו בהחלט לא המקום לחסוך בו. גולשי אתר פשוט תאילנד יכולים ליהנות ממחיר משתלם עבור ביטוח נסיעות לצ'אנג מאי, שניתן לרכוש כאן באתר, אונליין, דרך סוכנות ביטוח מקצועית, ותיקה ואמינה. לחצו על הכפתור מטה וסגרו במספר דקות את הפינה של ביטוח נסיעות לצ'אנג מאי.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

הזינו מספר טלפון ונעביר אתכם לוואטסאפ