5/5
פשוט תאילנד
החופשה שלכם מתחילה עכשיו!

ביטוח נסיעות לקוסמוי

נעשה לכם את זה ממש קצר: לא טסים לתאילנד בלי ביטוח. נקודה. עלויות הביטוח ביחס למחיר הטיול זניחות והידיעה שאתם, החברים שלכם ובני משפחתכם מכוסים בכל מקרה בו משהו משתבש שוות את השקט הנפשי שלו אתם כמהים באמת – הרי זו הסיבה שיצאתם לחופשה. אם אין לכם זמן או רצון לקרוא את כל הכתבה, אתם יכולים פשוט ללחוץ כאן ולרכוש אונליין ביטוח נסיעות. בכל מקרה, חשוב שתדעו שאת הביטוח יש לרכוש מהארץ בלבד (ביטוח שיירכש מחו"ל לא יהיה תקף) לכן אם אתם כבר סגורים על תאריכים, אין סיבה להתמהמה.

באמצעות פספורטקארד ויענת סוכנות לביטוח בע"מ

 

קוסמוי הוא אי מהמפורסמים ביותר בתאילנד ובעולם בכלל, וכמעט אין תייר שמגיע לתאילנד בלי לבקר בקוסמוי לפחות פעם אחת. מדובר בארכיפלג עם כמה עשות איים, חלק מבודדים ביותר, שניתן להגיע אליהם בשייט מהאי המרכזי שבו נמצא מרכז החיים של התושבים, וגם בו מתרכזות מרבית האטרקציות. האי מתאים לחופשה מכל סוג, בין אם רומנטית זוגית, משפחתית, ליחידים או לקבוצות. 

כמו לפני כל טיול מחוץ לישראל, אחת הפינות החשובות לסגור היא ביטוח נסיעות. ביטוח נסיעות מספק לכם כיסוי לכל מצב שבו יש צורך בטיפול רפואי, פציעה, מחלה, הכשה של חיה ארסית וגם איתור וחילוץ במקרה הצורך מכל מקום שבו תהיו. כדי לנסוע בראש שקט לקוסמוי, שמציעה המון אטרקציות שונות, ייתכן והפוליסה הבסיסית לא תספיק לכם ותצטרכו גם הרחבות בהתאם לפעילויות שתרצו לעשות באי. 

צלילה למשל דורשת ביטוח נפרד שצריך להתווסף לביטוח הבסיסי, וכך גם ספורט ימי שנופל תחת הקטגוריה של ספורט אתגרי. גם פעילויות אקסטרים כמו אומגות, קפיצות בנג'י וטיולי 4X4 ידרשו הרחבה של הפוליסה כדי להעניק את הכיסוי הדרוש, ובכל זאת יש להתחשב בעת תכנון הטיול ולהיערך בהתאם.

קוסמוי - ביטוח נסיעות
ביטוח נסיעות לקוסמוי

 

מה עוד צריך להיות בביטוח נסיעות לקוסמוי?

משום שקוסמוי הוא אי מבודד, ועוד יותר ממנו מבודדים האיים הקטנים שאליהם ניתן לצאת לטייל ממנו, כדאי להכליל בביטוח הנסיעות גם כיסוי עבור כבודה ומטען. מעברים רבים יכולים לגרום לאובדן של ציוד או גניבתו, וביטוח כבודה ומטען יכול להבטיח פיצוי הולם במקרה הצורך ומניעת עוגמת נפש רבה בשל אובדן ציוד יקר. 

כדאי גם לקחת בחשבון אפשרות של קיצור נסיעה מסיבות רפואיות. היות שתאילנד היא מדינה עם אקלים שונה, תרבות אוכל שונה ושירותי הרפואה בה אינם מתקדמים בחלק ניכר מהמקומות, כיסוי בגין קיצור הנסיעה מסיבות רפואיות לא צפויות שעלולות לצוץ במהלך הטיול יכול לצמצם את הנזק בגין הוצאות שכבר שולמו ולחסוך כסף רב. 

כמה עולה ביטוח נסיעות לקוסמוי?

הביטוח הבסיסי אינו יקר והוא עולה דולרים בודדים לכל יום (3 עד 4), כמובן בתלות בגיל המבוטח, מצבו הרפואי וההסיטוריה שלו. יחד עם זאת, כאמור ישנן הרחבות שממש לא מומלץ לוותר עליהן והם ייקרו מעט את המחיר של הפוליסה כולה. מכל מקום, זה ממש לא הסעיף לחסוף בו לפני החופשה שלכם, כי אתם בטח לא רוצים להתחיל לחשב כל דבר שתרצו לעשות ולנסות להבין האם פוליסת הביטוח שלכם כוללת את זה בתוכה או לא. כדאי להיות בראש שקט ולכלול את כל הפעילויות שייתכן ותעשו בקוסמוי. ניתן לערוך ביטוח נסיעות לקוסמוי אונליין כאן באתר, במספר דקות ולקבל כיסוי מעולה של סוכנות ביטוח מנוסה ומקצועית בתחום ביטוח הנסיעות.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

הזינו מספר טלפון ונעביר אתכם לוואטסאפ