5/5
פשוט תאילנד
החופשה שלכם מתחילה עכשיו!

ביטוח נסיעות לבנגקוק

נעשה לכם את זה ממש קצר: לא טסים לתאילנד בלי ביטוח. נקודה. עלויות הביטוח ביחס למחיר הטיול זניחות והידיעה שאתם, החברים שלכם ובני משפחתכם מכוסים בכל מקרה בו משהו משתבש שוות את השקט הנפשי שלו אתם כמהים באמת – הרי זו הסיבה שיצאתם לחופשה. אם אין לכם זמן או רצון לקרוא את כל הכתבה, אתם יכולים פשוט ללחוץ כאן ולרכוש אונליין ביטוח נסיעות. בכל מקרה, חשוב שתדעו שאת הביטוח יש לרכוש מהארץ בלבד (ביטוח שיירכש מחו"ל לא יהיה תקף) לכן אם אתם כבר סגורים על תאריכים, אין סיבה להתמהמה.

באמצעות פספורטקארד ויענת סוכנות לביטוח בע"מ

 

בנגקוק היא אחד היעדים האטרקטיביים ביותר ברשימת היעדים האהובים על הישראלים וביקור בה הוא ללא ספק הזדמנות לשלב בין מסעות קניות מטורפים, בילויים וחיי לילה תוססים, ספורט אקסטרים שגורם לכם לחיות על הקצה, אזורי צלילה מרהיבים, טרקים מחוץ לעיר, מקדשים וארמונות בני לא מעט שנים. הטיול בבנגקוק אף פעם לא נגמר ועיר הבירה של תאילנד לא מאכזבת וסוחפת אותנו לעולם שכולו תרבות שונה, מיוחדת ומרתקת את המטיילים. לפני שאתם מחליטים לטוס ומתאמנים על התאית שלכם, כדאי לכם לדאוג לרכוש ביטוח נסיעות לבנגקוק אשר שונה במהותו מביטוח בסיסי שנהוג בטיולים באירופה ומומלץ שיכלול בו הרחבות לפוליסה, אשר יתנו מענה לאטרקציות הרבות והלא שגרתיות, העלולות להוביל לפגיעה ולקבלת טיפול.

רבים מהטסים למזרח הרחוק לא משקיעים מספיק זמן בבחירת ביטוח נסיעות לבנגקוק, אינם מייחסים לכך חשיבות מתוך הנחה שלא יצטרכו להפעיל את הפוליסה. הם רואים בכך כהשקעה כספית מיותרת, ועל אחת כמה וכמה שגם כך הטיול, ובייחוד כרטיס הטיסה, הם יקרים. מדובר בטעות גדולה אשר עלולה להוביל להוצאה כספית גבוהה מאוד בזמן מקרה חירום וכאשר מדובר בבנגקוק, הסיכויים להפעיל את פוליסת הביטוח גבוהים יותר מאשר במקומות אחרים בעולם. 

 

ביטוח נסיעות לבנגקוק
ביטוח נסיעות לבנגקוק

כיסויים חשובים בפוליסת הביטוח

בנגקוק היא עיר הבירה של תאילנד ומתגוררים בה מעל 10 מיליון בני אדם אשר אורח החיים שלהם שונה מהחיים בישראל ויש לקחת זאת בחשבון. תרבות האוכל בבנגקוק מאוד מגוונת במאכלים מן החי ויחד עם התנאים בהם האוכל מוכן ומוחזק, אתם עשויים למצוא את עצמכם, חלילה, עם מחלות קיבה וזיהומים למיניהם בעיקר לרגישים מבינכם. מצב זה עלול להוביל לצורך בקבלת טיפול רפואי מידי ולעיתים אף יצריך אשפוז קצר או ממושך יותר. מכאן החשיבות בכיסוי רפואי מלא. 

בנוסף, בנגקוק נמצאת במדינה אקזוטית בעלת אקלים טרופי עם אחוזי לחות גבוהים, אשר מספקים קרקע נוחה להתרבות של יתושים, בקטריות, זיהומים וחיידקים העלולים להוות סיכון וליצור פגיעה גופנית. יש לשים לב שפוליסת הביטוח מכסה כל טיפול הנוגע לתופעות הללו הנפוצות בבנגקוק וגם בסביבתה הקרובה והרחוקה, אם אתם מחליטים לצאת לדרך ולהגיע ליעדים נוספים.

מעבר לכך, יחד עם הכיסוי הרפואי המלא שיש לדרוש שיופיע בפוליסה, חשוב שיהיה גם כיסוי לציוד אישי יקר ערך אותו אתם מתכוונים וודאי לקחת לטיול לבנגקוק כגון: מחשב נייד, מצלמה מקצועית, טלפון נייד, תכשיטים, ציוד יקר לטיולים וכדומה. תאילנד היא מדינה ענקית והנסיעות ממקום למקום הן ארוכות ומתבצעות באמצעי תחבורה שונים: טיסות, אוטובוסים, מעבורות או סירות. לכן כדאי לוודא כי יינתן לכך דגש בפוליסה.

עלות ביטוח נסיעות לבנגקוק

ביטוח נסיעות לבנגקוק כולל הרחבות הביטוח המקנות גם כיסוי מלא לטרקים, פעילויות אקסטרים וספורט אתגרי, יעלה בממוצע 5 עד 7 דולר ליום ובמקרים מסוימים חברות הביטוח יבקשו סכום כסף נוסף המכסה פינוי רפואי וחילוץ מוסק אשר מתאים לחובבי הטרקים מבניכם. חברות הביטוח לרוב יציעו לכם חבילות ביטוח ומסלולים שונים, אשר יציגו לכם את הפוליסה כאטרקטיבית ובמחיר משתלם. השתדלו להתמקד בעומקן של הפוליסות, באותיות הקטנות, בגובה כיסוי הביטוח שהן מציגות ועוד. 

טיפים לרכישת ביטוח נסיעות לבנגקוק

לפני שאתם רוכשים פוליסת ביטוח נסיעות לבנגקוק, מומלץ לבצע בירור כללי אודות מחיר יום אשפוז בעיר, מחירי תרופות בסיסיות ועלויות רפואיות שונות בעיר. את הנתונים המתקבלים כדאי להצליב עם נתוני פוליסת הביטוח ולוודא כי היא נותנת להם כיסוי מלא. בנוסף, בפוליסות הביטוח השונות ישנם סעיפים של חריגים והגבלות הנוגעים למספר ימי האשפוז, החזר מלא או חלקי בגין רכישת תרופות וכדומה ויש לתת עליהם את הדעת ולהשיג את הפוליסה הטובה ביותר. כמו כן, אם אתם מעוניינים לצאת לטרקים מחוץ לבנגקוק וודאו שאתם מחזיקים בעותק דיגיטלי של פוליסת הביטוח. אם אין ברשותכם מכשיר דיגיטלי, אחסנו את הפוליסה בנרתיק פלסטיק אשר אטום מפני חדירת מים, כך שהפוליסה תוכל להיות זמינה עבורכם במצב חירום. לסיום, אם הנכם סובלים מבעיה רפואית כלשהי, עדכנו על כך את סוכן הביטוח בכדי שהפוליסה תכלול טיפול במצב הרפואי במקרה של החמרה ותמנע מכם הוצאות רפואיות גבוהות. 

travel insurance to bangkok

 

חשיבות הדיוק בפרטים

עריכת פוליסת ביטוח דורשת מכם להשאיר פרטים אישיים, פרטים אודות מצבכם הרפואי, הפעילויות אותן תרצו לבצע, המקומות בהם תבקרו ועוד. חשוב מאוד למסור פרטים נכונים ומדויקים כדי שחברת הביטוח תקבל תמונה מצב מדויקת ככל הניתן ותעניק לכם פוליסה שתכסה את הצרכים שלכם. שימו לב כי בכל מקרה שבו יימסרו פרטים שגויים הפוליסה לא תכסה ולא תהיה בתוקף בעת הצורך, ואתם תיאלצו לשאת לבדכם בהוצאות עבור טיפול רפואי, חילוץ או כל דבר אחר, הוצאות שעלולות להיות גבוהות מאוד.

אנחנו בפשוט תאילנד ערכנו עבורכם סקר מקיף ובחרנו סוכנות ביטוח ותיקה ומקצועית בתחום הטיולים בעולם, שתוכל לערוך עבורכם ביטוח נסיעות לבנגקוק במחיר משתלם ועם כל הכיסויים הדרושים בהתאם לאופי הטיול שלכם. לעריכת ביטוח נסיעות לבנגקוק אונליין במספר דקות לחצו על הכפתור כאן למטה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

הזינו מספר טלפון ונעביר אתכם לוואטסאפ