ביטוח נסיעות לבנגקוק

בנגקוק היא אחד היעדים האטרקטיביים ביותר ברשימת היעדים האהובים על הישראלים וביקור בה הוא ללא ספק הזדמנות לשלב בין מסעות קניות מטורפים, בילויים וחיי לילה תוססים, ספורט אקסטרים שגורם לכם לחיות על הקצה, אזורי צלילה מרהיבים, טרקים מחוץ לעיר, מקדשים וארמונות בני לא מעט שנים. הטיול בבנגקוק אף פעם לא נגמר ועיר הבירה של תאילנד לא מאכזבת וסוחפת אותנו לעולם שכולו תרבות שונה, מיוחדת ומרתקת את המטיילים. לפני שאתם מחליטים לטוס ומתאמנים על התאית שלכם, כדאי לכם לדאוג לרכוש ביטוח נסיעות לבנגקוק אשר שונה במהותו מביטוח בסיסי שנהוג בטיולים באירופה ומומלץ שיכלול בו הרחבות לפוליסה, אשר יתנו מענה לאטרקציות הרבות והלא שגרתיות, העלולות להוביל לפגיעה ולקבלת טיפול.

רבים מהטסים למזרח הרחוק לא משקיעים כלל זמן בבחירת ביטוח נסיעות לבנגקוק, הם אינם מייחסים לכך חשיבות ובטוחים שלא יצטרכו להפעיל את הפוליסה. הם רואים בכך כהשקעה כספית מיותרת, ועל אחת כמה וכמה שגם כך הטיול, ובייחוד כרטיס הטיסה, עולה הרבה. מדובר בטעות גדולה אשר עלולה להוביל להוצאה כספית גבוהה מאוד בזמן מקרה חירום וכאשר מדובר בבנגקוק, הסיכויים להפעיל את פוליסת הביטוח גבוהים יותר מאשר במקומות אחרים בעולם. 

השוואת מחירים

קיים מגוון רחב מאוד של חברות ביטוח אשר מציגות פוליסות ביטוח אטרקטיביות לנסיעה לבנגקוק. בכל הנוגע לפוליסה הבסיסית כמעט ולא יהיו הבדלים משמעותיים בין חברות הביטוח. השוני ביניהן מתחיל להיווצר בהרחבות של הביטוח ובגובה הכיסוי לטיפולים רפואיים, הטסה, פינוי מוסק וכדומה. לפני פנייתכם לחברות הביטוח מומלץ לכם לבחון מה כל אחת מהן מציעה, ערכו תכנון של הטיול לבנגקוק, רשמו אילו אטרקציות אתם הולכים לבצע והאם הוא ישלב פעילויות אקסטרים וספורט אתגרי. לאחר מכן שוחחו עם נציגי חברות הביטוח, הציגו בפניהם את רשימת האטרקציות שהכנתם ובקשו הצעת מחיר לפוליסת ביטוח נסיעות לבנגקוק, כולל הרחבות אשר יתנו כיסוי מלא לטיול. ערכו השוואות בין כל הצעות המתקבלות ובחרו את האטרקטיבית והמתאימה ביותר לצרכי הטיול שלכם לבנגקוק. רק כך תוכלו לטייל בלב שקט ולדעת שלכל צרה שלא תתרחש, אתם מכוסים מכף רגל ועד ראש ולא צריכים לדאוג להוצאות רפואיות גבוהות.

ביטוח נסיעות לבנגקוק
ביטוח נסיעות לבנגקוק

כיסויים חשובים בפוליסת הביטוח

בנגקוק היא עיר הבירה של תאילנד ומתגוררים בה מעל 10 מיליון בני אדם אשר אורח החיים שלהם שונה מהחיים בישראל ויש לקחת זאת בחשבון. תרבות האכילה בבנגקוק מאוד מגוונת במאכלים מן החי ויחד עם התנאים בהם האוכל מוכן ומוחזק, אתם עשויים למצוא את עצמכם, חלילה, עם מחלות קיבה וזיהומים למיניהם בעיקר לרגישים מבינכם. מצב זה עלול להוביל לקבלת טיפול רפואי מידי ולעיתים אף יצריך אשפוז קצר או ממושך יותר. מכאן החשיבות בכיסוי רפואי מלא. 

דבר נוסף, בנגקוק נמצאת במדינה אקזוטית בעלת אקלים טרופי עם אחוזי לחות גבוהים, אשר מספקים קרקע נוחה להתרבות של יתושים, בקטריות, זיהומים וחיידקים אשר עלולים להוות סיכון וליצור פגיעה גופנית. יש לשים לב שפוליסת הביטוח מכסה כל טיפול הנוגע לתופעות הללו הנפוצות בבנגקוק וגם בסביבתה הקרובה והרחוקה, אם אתם מחליטים לצאת לדרך ולהגיע ליעדים נוספים. מעבר לכך, יחד עם הכיסוי הרפואי המלא שיש לדרוש שיופיע בפוליסה, חשוב שיהיה גם כיסוי לציוד אישי יקר ערך אותו אתם מתכוונים וודאי לקחת לטיול לבנגקוק כגון: מחשב נייד, מצלמה מקצועית, טלפון נייד, תכשיטים, ציוד יקר לטיולים וכדומה. בנוגע לכך, יש ליידע את הסוכן ביטוח בדבר הפריטים השונים ולוודא כי יינתן לכך דגש בפוליסה.

עלות ביטוח נסיעות לבנגקוק

ביטוח נסיעות לבנגקוק הכולל את הרחבות הביטוח המקנות גם כיסוי מלא לטרקים, פעילויות אקסטרים וספורט אתגרי, יעלה בממוצע 7-5 דולר ליום ובמקרים מסוימים חברות הביטוח יבקשו סכום כסף נוסף המכסה פינוי רפואי וחילוץ מוסק אשר מתאים לחובבי הטרקים מבניכם. באופן כללי חברות הביטוח ילחמו עליכם ולרוב יציעו לכם חבילות ביטוח ומסלולים שונים, אשר יציגו לכם את הפוליסה כאטרקטיבית יותר על פני הצעה אחרת שיש לכם מחברות ביטוח אחרות אך אל תתנו לזה לבלבל אתכם והשתדלו לא להתמקד בכותרות המשכנעות של החבילות, אלא בעומקן של הפוליסות, באותיות הקטנות, בגובה כיסוי הביטוח שהן מציגות ועוד. רק לאחר שעשיתם זאת בחרו בפוליסה המשתלמת ביותר והעדיפה מבין כולן. זו שתספק לכם את המענה המתאים, תוך התייחסות לכל הצרכים.

טיפים לרכישת ביטוח נסיעות לבנגקוק

לפני שאתם רוכשים פוליסת ביטוח נסיעות לבנגקוק, מומלץ לבצע בירור כללי אודות מחיר יום אשפוז בעיר, מחירי תרופות בסיסיות ועלויות רפואיות שונות בעיר. את הנתונים המתקבלים כדאי להצליב עם נתוני פוליסת הביטוח ולוודא כי היא נותנת להם כיסוי מלא. בנוסף, בפוליסות הביטוח השונות ישנם סעיפים של חריגים והגבלות הנוגעים למספר ימי האשפוז, החזר מלא או חלקי בגין רכישת תרופות וכדומה ויש לתת עליהם את הדעת ולהשיג את הפוליסה הטובה ביותר. כמו כן, אם אתם מעוניינים לצאת לטרקים מחוץ לבנגקוק וודאו שאתם מחזיקים בעותק דיגיטלי של פוליסת הביטוח. אם אין ברשותכם מכשיר דיגיטלי, אחסנו את הפוליסה בנרתיק פלסטיק אשר אטום מפני חדירת מים, כך שהפוליסה תוכל להיות זמינה עבורכם במצב חירום. לסיום, אם הנכם סובלים מבעיה רפואית כלשהי, עדכנו על כך את סוכן הביטוח בכדי שהפוליסה תכלול טיפול במצב הרפואי במקרה של החמרה ותמנע מכם הוצאות רפואיות גבוהות. 

travel insurance to bangkok

אז מה היה לנו עד עכשיו?