מלונות זולים בקראבי וריילי ביץ׳

ריכזנו עבורכם רשימת מלונות זולים בקראבי וריילי ביץ׳ – לכל מי שמקום הלינה עבורו הוא לא יותר מפונקציה שצריך למלא והוא לא מחפש אירוח מפנק באופן מיוחד.

כל המלונות ניתנים להזמנה מיידית, בהתאם לזמינות החדרים במקום:

למה כדאי לנפוש במלון זה?

מקום אירוח בדירוג 2 כוכבים שמציע חדרים בסגנון מקומי במרחק הליכה מהחוף. עם ארוחת בוקר וספא

מיקום

רובע \ שכונה

קראבי

או נאנג ביץ'

רמת מחיר ללילה

כוכבים

$

⭐⭐

למה כדאי לנפוש במלון זה?

מלון 2 כוכבים זול ונגיש בעיירה קראבי. חדרים נוחים ופונקציונליים עם מקלחות משותפות. מתאים למשפחות

מיקום

רובע \ שכונה

קראבי

העיירה קראבי

רמת מחיר ללילה

כוכבים

$

⭐⭐

למה כדאי לנפוש במלון זה?

מלון 3 כוכבים בחלק התוסס של קראבי. מציע חדרים מודרניים וממוזגים ומתאים למשפחות

מיקום

רובע \ שכונה

קראבי

פאקנאם

רמת מחיר ללילה

כוכבים

$

⭐⭐⭐

קראבי היא עיירה שמגיעים אליה לא מעט תיירים, ובמיוחד לאזור ריילי ביץ' הפופולרי, ניתן למצוא בה מלונות ומקומות אירוח במנעד רחב של רמות, ביניהם גם מלונות זולים המתאימים למטיילים בתקציב נמוך שנמצאים כמעט בכל האזורים בעיר. 

המלונות בקראבי וריילי ביץ' בתקציב נמוך מציעים שירותים פונקציונליים ובסיסיים שמתאימים למי שלא מחפש להעביר את כל היום במלון עצמו. ברוב המקומות הללו השירות יהיה מינימלי אך נשמרת רמה טובה יחסית של המלון עצמו.

המלונות הזולים בקראבי וריילי ביץ' מתאימים לכל מי שמטייל בתקציב נמוך ורוצה לשמור על מסגרת הוצאות מסוימת, וכן למי שמקום הלינה עבורו הוא לא יותר מפונקציה שצריך למלא והוא לא מחפש אירוח מפנק במיוחד. תוכלו למצוא מקומות כאלה באתר פשוט תאילנד. 

באתר פשוט תאילנד ריכזנו לכם את המלונות, האכסניות וההוסטלים המומלצים ביותר למטיילים בתקציב נמוך בקראבי וריילי ביץ', עם אפשרות להזמנה מהירה ופשוטה. אלו מקומות שזכו לחוות דעות חיוביות רבות מצד אלפי מטיילים.