5/5
פשוט תאילנד
החופשה שלכם מתחילה עכשיו!

אודות

התיירות לתאילנד לא סתם נמצאת בעלייה מתמדת (כמעט 40 מיליון תיירים בשנה, ועוד היד נטויה…). מדובר ללא ספק באחד היעדים האטרקטיביים והיפים על הגלובוס כולו. השילוב של חופים עוצרי נשימה ביופיים שנראו כאילו צוירו במשיכות מכחול, טבע פראי מטורף, נוף תת-מימי צבעוני ומרהיב יחד עם חיי לילה עשירים ותרבות מרתקת, הופכים את תאילנד למה שהיא – ארץ שבכל חלק שלה שתבקרו תמצאו משהו לספר עליו בבית.

היות שניתן לטייל בתאילנד בכל כך הרבה אופנים וסוגים של טיול, ומשום שהיא באמת מתאימה לכולם ולכולן לחופשה אמיתית שעושה טוב על הלב ובנפש, כדאי שיהיה מקום אחד שמרכז את כל המידע שאתם צריכים, בצורה מקיפה, מעודכנת, רלוונטית ואמינה, ולא פחות חשוב – בעברית. באתר הזה תוכלו למצוא את כל המידע שתצטרכו לפני (וגם במהלך) טיול בתאילנד – מאריזת התיק ועד ההתלבטות לאיזה אי להמשיך עכשיו.

המטרה שלנו בסופו של דבר היא שכל מי שמתכנן חופשה בתאילנד יוכל לעשות זאת בקלות ובפשטות, ויוכל גם למצות את המרב מהטיול עצמו ולצבור חוויות כדי לספר לנכדים. כי מה הם החיים בסוף אם לא אוסף של חוויות?

אם יש לכם שאלה או אם משהו לא ברור לכם, או אפילו יותר טוב – אם יש לכם חוויה לשתף איתנו, סיפור לספר לנו או רעיון לשיתוף פעולה, אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר ממש כאן.

נסיעה טובה! ??

אז מה היה לנו עד עכשיו?

הזינו מספר טלפון ונעביר אתכם לוואטסאפ