5/5
פשוט תאילנד
החופשה שלכם מתחילה עכשיו!

ביטוח נסיעות לספורט ימי לתאילנד

נעשה לכם את זה ממש קצר: לא טסים לתאילנד בלי ביטוח. נקודה. עלויות הביטוח ביחס למחיר הטיול זניחות והידיעה שאתם, החברים שלכם ובני משפחתכם מכוסים בכל מקרה בו משהו משתבש שוות את השקט הנפשי שלו אתם כמהים באמת – הרי זו הסיבה שיצאתם לחופשה. אם אין לכם זמן או רצון לקרוא את כל הכתבה, אתם יכולים פשוט ללחוץ כאן ולרכוש אונליין ביטוח נסיעות. בכל מקרה, חשוב שתדעו שאת הביטוח יש לרכוש מהארץ בלבד (ביטוח שיירכש מחו"ל לא יהיה תקף) לכן אם אתם כבר סגורים על תאריכים, אין סיבה להתמהמה.

באמצעות פספורטקארד ויענת סוכנות לביטוח בע"מ

 

ביטוח נסיעות הוא אחד המוצרים הביטוחיים שכמעט כל אדם יידרש להכיר לאורך חיו. מדובר בגב שלכם במקרים של תאונות, מחלות או פציעות במהלך נסיעה לחו"ל. ישנם סוגים שונים ורבים מאוד של ביטוחי נסיעות וחשוב להתאים את ביטוח הנסיעות לטיול שלכם ולתכנונים שלכם. למשל מי שמתכנן לעשות ספורט ימי חשוב שיעשה ביטוח נסיעות לספורט ימי.

מהו ביטוח נסיעות ולמה הוא חשוב?

ביטוח נסיעות הינו המקבילה של ביטוח הבריאות הממלכתי שכל אזרח ישראלי מבוטח בו. כאשר אדם טס לחו"ל ביטוח הבריאות הישראלי אינו תקף עוד. המשמעות היא שבמידה ותפצעו, תחלו או תפגעו בכל דרך שהיא תדרשו לשלם את העלות המלאה של הטיפול הרפואי שלכם, סכום שיכול להגיע לאלפי ואף עשרות אלפי שקלים בהתאם למצבכם הרפואי ולטיפול הנדרש.

ביטוח הנסיעות מכסה את הטיפולים הרפואיים הדרושים לכם, כמו גם את הפינוי שלכם, הטסה רפואית והטסה של קרוב משפחה במידת הצורך. נוסף לכך, ניתן להרחיב את הביטוח הבסיסי ולרכוש הרחבות שונות שמגנות בקרים מיוחדים כמו למשל בעת ביצוע ספורט ימי.

Travel insurance for water sports to Thailand

מהי ההגדרה של ספורט ימי?

ההגדרה של ספורט ימי הינה הגדרה לצרכים בטוחיים, על כן מדובר בכל הפעילויות שחברות הביטוח יבחרו להציג ולהכליל בתור ספורט ימי. חשוב לדעת כי לעיתים ישנם הבדלים בין חברות הביטוח השונות שיכולות להכליל או שלא להכליל סוג מסויים של פעילות בהגדרה ולכן חשוב לוודא מול חברת הביטוח את הרשימה המלאה. באופן עקרוני הרשימה בדרך כלל כוללת את הפעילויות הבאות:

 • צלילה
 • שייט
 • אופנוע ים
 • סקי מים
 • ראפטינג
 • קיאקים
 • שייט בסירות מירוץ
 • גלישת גלים וגלישת רוח
 • אבובים
 • בננות
 • מצנחי רחיפה ומצנחי גלישת מים

מי נדרש בביטוח לספורט ימי?

רכישת ביטוח לספורט ימי נדרשת על ידי כל אדם אשר טס לחו"ל ומתכנן לעשות פעילויות הנמצאות תחת ההגדרה של ספורט ימי.

איזה כיסוי עלי לרכוש בביטוח נסיעות כדי שכילול ספורט ימי?

בחיפוש זריז תוכלו לראות כי אין הרחבה המוגדרת בתור "הרחבה לספורט ימי" בלבד. ספורט ימי נופל תחת ההגדרה הרחבה יותר של ספורט אתגרי הכוללת קטגוריות רבות ושונות של ספורט. על כן, כדי לבטח את עצמכם במקרים של תאונה או פציעה שתגרם במהלך ספורט ימי תדרשו לבחור בהרחבה של ספורט אתגרי.

פעילויות נוספות שנכללות בהרחבה של ספורט אתגרי:

ההרחבה של ספורט אתגרי כוללת בתוכה גם ספורט אתגרי יבשתי וספורט הקשור בגובה. הפעילויות הפופולאריות ביותר שנכנסות בקטגוריות אלו הינן: טרקים, נסיעת שטח ברכב 4X4, צניחה חופשית, טיסה בכדור פורח, טיפוס הרים וטיפוס קיר.

החשיבות של ביטוח נסיעות לספורט ימי בתאילנד

אדם שנפצע במהלך פעילות ספורט ימי ולא רכש הרחבה מתאימה, לא יהיה זכאי לכיסוי בגין הטיפול הרפואי שדרוש לו. המשמעות הינה שגם אם רכשתם ביטוח נסיעות כללי, כל פציעה או פגיעה שתגרם במהלך או כתוצאה מהספורט הימי לא תזכה אתכם בכיסוי ביטוחי והתשלום המלא יידרש מכם.

נוסף לכך, חשוב לדעת כי חברות הביטוח עשויות להימנע מתשלום הטיפול הרפואי במידה ופעילויות הספורט נעשו שלא בהתאם לתנאי הפוליסה. למשל, אם ביצעתם צלילה ללא מדריך וכשאינכם בעלי רישיון צלילה בתוקף. אפשרות נוספת הינה ביצוע פעילויות הספורט עם מדריך לא מורשה או במקום אסור. לכן, חשוב מאוד שתוודאו בטרם התחלת הפעילות כי למפעיל יש את כל האישורים הנדרשים.

ביטוח צלילה – מה חשוב לדעת

בשנים האחרונות איגוד הצוללנים הישראלי מעניק לחבריו ביטוח צלילה פרטי. מדובר בביטוח המכסה מקרים רפואיים שקשורים לצלילה בלבד. הדבר נוח ומשתלם למי שצולל באופן מקצועי ורחב. אך, חשוב לזכור כי ביטוח זה אינו מכסה בגין פגיעות רפואיות שונות שנגרמות שלא כתוצאה מהצלילה וכי הוא אינו מכסה בגין תאונות שיגרמו כתוצאה מביצוע פעילויות ספורט ימי אחרות.

כאשר טסים לתאילנד ובעצם כמעט לכל יעד צלילה אחר, הצלילה הינה רק חלק מהחוויה ורבים בוחרים לעשות גם פעילויות אתגריות ימיות ושלא ימיות אחרות. לכן, חשוב מאוד להגיע מוכנים ועם הכיסוי והגיבוי הדרוש לכל מקרה ולא לוותר על ביטוח הנסיעות לספורט ימי. על ביטוח ייעודי לצלילה בתאילנד ניתן לקרוא כאן.

פוליסות ביטוח נסיעות לתאילנד – מה צריך לדעת?

אחרי שהבנו כי ביטוח נסיעות לספורט ימי הוא חובה בנסיעות לתאילנד, הגיע הזמן לבחור את הפוליסה מתאימה לכם ביותר. ישנם כמובן הבדלים שבאים לידי ביטוי הן במחיר והן מבחינת הכיסויים שניתנים, תנאי התשלום במקרים ביטוחיים וגובה ההשתתפות העצמית. חשוב להכיר את ההבדלים ולדעת היטב על מה אתם משלמים.

מחיר

אמנם כולנו רוצים לשלם כמה שפחות על מוצרים ביטוחיים שונים, אך חשוב יותר לבדוק את הכיסויים שניתנים וזאת בעיקר בהרחבות השונות. זכרו כי תשלום זול היום עשוי לעלות לכם ביוקר בעתיד כאשר תצטרכו את הכיסויים הביטוחיים.

החזר כספי ותשלום במקרים ביטוחיים

האלמנט החשוב ביותר הוא דרך התשלום במקרה ביטוחי. היום ישנן חברות שמעניקות כרטיס אשראי לתשלום ישירות לגוף המטפל. לעומתן ישנן חברות שמעבירות בביט תשלום חלקי ואף ישנן חברות שנותנות החזר רק אחרי הגשת התביעה.

השתתפות עצמית

יש פוליסות המחייבות השתתפות עצמית, זה תלוי בחברת הביטוח ובסוג הביטוח. תמיד כמובן עדיף לא לשלם השתתפות עצמית.

ביטוח נסיעות לספורט ימי – אל תוותרו עליו בטיול לתאילנד

כמעט כל אדם וכמעט בכל סגנון של טיול לתאילנד תהיה פעילות ספורט ימי. ביטוח נסיעות לספורט ימי מהווה את הבטוחה שלכם למקרי חירום וחשוב מאוד שלא לוותר עליו, ובייחוד כאשר מדובר במדינות כמו תאילנד בהן רמת שירותי הרפואה הינה נמוכה יחסית ואתם עשויים להידרש לעזרה רבה בפינוי, בטיפול ובחזרה לארץ.

לעריכת ביטוח נסיעות לספורט ימי לתאילנד אונליין לחצו על הכפתור מטה >>

אז מה היה לנו עד עכשיו?

הזינו מספר טלפון ונעביר אתכם לוואטסאפ