מלונות בקאו לאק

קאו לק הוא אזור מיוחד בתאילנד. הוא נמצא בצד המערבי של חצי האי היורד לכיוון מלזיה, לחוף ים אנדמן המהווה חלק ממפרץ בנגל, ולא לחוף מפרץ תאילנד כמו רוב אתרי התיירות בדרום המדינה. בשל הריחוק היחסי שלו והבתוליות של החופים שלו, השטח בן כ-30 הקילומטרים מהווה יעד נופש מועדף לנופשים ברמה גבוהה. בניגוד למקומות אחרים בתאילנד, כאן רוב מקומות הלינה הם מלונות איכותיים וריזורטים, על אף שכמו תמיד, גם כאן ניתן למצוא גסטהאוסים ודירות להשכרה במחירים נמוכים יותר.

עונה מומלצת

שיא עונת התיירות בקאו לאק, התואמת כמעט לגמרי את תנאי מזג האוויר, הוא בין דצמבר למרץ. בתקופה הזו הגשמים בשפל, מה שמאפשר לתיירים לנפוש על החופים מבלי לחשוש ממקלחת פתאומית. בתקופה הזו מגיע לשיא מספר התיירים בקאו לאק, והביקוש הגובה למקומות לינה מעלה את מחירי המלונות, בתי ההארחה והאטרקציות. מחוץ לחודשים האלו מספר התיירים בקאו לאק מועט יחסית ולכן המחירים נמוכים יותר, ומגיעים לשפל בשיא עונת המונסונים.

איפה ישנים?

היות שקאו לק היא פשוט רצועת חוף של כשלושים קילומטר, קשה לעשות בה הבחנה בין אזורי הלינה המומלצים לפי סוג מלונות. ניתן לומר באופן די שטחי, כי ככל שמתקרבים לחוף המלונות הופכים יוקרתיים ויקרים יותר, בעוד שבתי ההארחה הזולים יותר והגסטהאוסים נמצאים קרוב יותר ל-Phetkasem Road (המחבר את קאו לק עם פוקט).

טווח המחירים של בתי ההארחה בקאו לק רחב מאוד, ונע בין עלות של בית הארחה פשוט ועד מלון יוקרה ברמה הגבוהה ביותר. עם זאת, רוב הסיכויים שאת הכוכים שניתן לשכור בערים הגדולות בגרושים, יהיה לכם קשה למצוא כאן. העובדה שרוב התיירים באזור הזה הם מבוגרים יותר וכן בעלי משפחות, מרימה את המחיר המינימלי של בתי ההארחה.

כמובן שהעלייה במחיר משמעותה גם עלייה באיכות המלונות, וכיאה לאתר נופש לחוף ים אנדמן, מדובר במלונות עם מתקנים יוקרתיים ואיכותיים ביותר. החופים עצמם מדהימים ביופיים ומתוחזקים היטב.

קאו לק עבר שיפוץ טוטאלי לאחר הצונאמי שפקד את החוף ב-2004, וכיום רק מוזיאון נזקי הצונאמי במקום מזכיר את החורבן שהמיטה עליו תופעת הטבע הזו. יש בו שפע של פתרונות לינה ואפשרויות שונות העומדות לרשותם של האורחים, לרבות מתקנים ברמה גבוהה.

מלון 5 כוכבים מפנק על חוף קוק קאק עם בריכת לגונה יוצאת דופן בגודלה, ספא ומגוון מסעדות
אתר נופש עם וילות מרחק צעדים ספורים מהחוף. עם נוף מדהים לשקיעה, בריכה וספא
ריזורט בקו ראשון למים, עם בריכה, ספא, מסעדה וחדרים מרווחים ומודרניים
ריזורט 4 כוכבים ממש על חוף קאו לק. עם בריכה, ספא, חדר כושר, צלילה ושנורקלינג.