5/5
פשוט תאילנד
החופשה שלכם מתחילה עכשיו!

ביטוח נסיעות לקופנגן

נעשה לכם את זה ממש קצר: לא טסים לתאילנד בלי ביטוח. נקודה. עלויות הביטוח ביחס למחיר הטיול זניחות והידיעה שאתם, החברים שלכם ובני משפחתכם מכוסים בכל מקרה בו משהו משתבש שוות את השקט הנפשי שלו אתם כמהים באמת – הרי זו הסיבה שיצאתם לחופשה. אם אין לכם זמן או רצון לקרוא את כל הכתבה, אתם יכולים פשוט ללחוץ כאן ולרכוש אונליין ביטוח נסיעות. בכל מקרה, חשוב שתדעו שאת הביטוח יש לרכוש מהארץ בלבד (ביטוח שיירכש מחו"ל לא יהיה תקף) לכן אם אתם כבר סגורים על תאריכים, אין סיבה להתמהמה.

באמצעות פספורטקארד ויענת סוכנות לביטוח בע"מ

 

קופנגן הוא אחד האיים הפופולריים ביותר בתאילנד, ומושך אליו מידי שנה עשרות אלפי מטיילים שחוזרים אליו שוב ושוב כדי ליהנות מכל מה שיש לו להציע – חופים מדהימים, מסיבות, מלונות מפוארים, טיולים, צלילות ועוד. מרבית המבקרים בתאילנד מגיעים בשלב כזה או אחר לאי קופנגן, בין אם למסיבות הפול מון המפורסמות ובין אם לנוח ולקחת הפסקה איכותית מהחיים. 

אחד הדברים החשובים שצריך לזכור לפני טיול לקופנגן הוא עריכת ביטוח נסיעות, וזאת מכמה וכמה סיבות: ראשית, הביטוח הממלכתי הישראלי אינו תופס בחו"ל והדבר הכי הגיוני ובסיסי לעשות הוא ביטוח נסיעות, בלי קשר לאיפה בדיוק אתם מתכוונים לבקר בתאילנד ומה אתם מתכוונים לעשות. מעבר לביטוח הבסיסי הזה, צריך לזכור שתאילנד (וקופנגן בפרט) היא מדינה אקזוטית המציעה שפע של פעילויות, רבות מהן נופלות תחת הקטגוריה של ספורט אתגרי הדורש הרחבה מיוחדת לביטוח נסיעות. 

בנוסף לכל אלה, האקלים בתאילנד שונה מאוד ועלול לגרום לתגובות שונות אצל מי שאינם רגילים אליו, ובכך להזדקק לטיפול רפואי, וכן לאי כמו קופנגן שהוא יחסית מבודד קיימים קשיים אובייקטיביים של נגישות ועל כן במקרי חירום בהם נדרש פינוי מיידי רק ביטוח נסיעות הכולל הרחבה של חילוץ והצלה יוכל לתת מענה אמיתי. 

לכן, נסיעה לקונפנגן מחייבת עריכת ביטוח נסיעות בהתאם לכל מה שתרצו לעשות באי. את הביטוח יש לערוך טרם הנסיעה, עוד מישראל גם כדי לא להתעסק בזה בטיול עצמו, וגם כי הביטוח פשוט לא יהיה בתוקף אם הוא ייערך מחוץ לישראל.

קופנגן - ביטוח נסיעות

 

מה עוד צריך להיות בביטוח נסיעות לקופנגן?

היות שלקופנגן ניתן להגיע רק באמצעות מעבורת, והנסיעה אליו דורשת מעברים רבים וארוכים בין אמצעי תחבורה שונית, מומלץ גם לערוך ביטוח נסיעות לכבודה ומטען. בנסיעות ארוכות יש סיכוי שחלק מהציוד שלנו יישכח, או חלילה ייגנב או לא לא יגיע ליעדו, ולכן כדאי להיות מכוסים גם מהכיוון הזה. 

בנוסף, אם אתם מתכוונים לצלול בקופנגן (וכדאי לכם – מדובר ביעד צלילה מדהים) עליכם לערוך ביטוח צלילה מיוחד, שניתן לקבל אותו כהרחבה לביטוח הבסיסי. ללא ביטוח כזה כל בעיה שתצוץ במהלך הצלילה פשוט לא תהיה מכוסה ותגרור הוצאה של אלפי (ולעתים עשרות אלפי) דולרים, שלא לדבר על הסיכון שעלול להיות באי קבלת טיפול מיידי. 

כמה עולה ביטוח נסיעות לקופנגן?

ביטוח הנסיעות הבסיסי לקופנגן אינו יקר ומגיע לכ-3$ ביום. כמובן שלמחיר הזה יש להוסיף את ההרחבות הנדרשות בהתאם לאופי הטיול שלכם ומה שאתם מתכוונים לעשות בו. יש לציין שמחיר הפוליסה אינו אחיד לכל אדם, אלא נגזר גם ממשתנים כמו גיל, מצב רפואי קיים, היסטוריה רפואית ועוד. גולשי האתר יכולים ליהנות מביטוח נסיעות משתלם במיוחד לקופנגן, הנערך אצל סוכנות מקצועית ומנוסה בתחום הנסיעות, ומעניק לכם מחיר משתלם וכיסוי ביטוחי רחב. ניתן לערוך ביטוח נסיעות לקפנגן במספר דקות אונליין בלחיצה על הכפתור מטה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

הזינו מספר טלפון ונעביר אתכם לוואטסאפ