5/5
פשוט תאילנד
החופשה שלכם מתחילה עכשיו!

ביטוח נסיעות לפטאיה

נעשה לכם את זה ממש קצר: לא טסים לתאילנד בלי ביטוח. נקודה. עלויות הביטוח ביחס למחיר הטיול זניחות והידיעה שאתם, החברים שלכם ובני משפחתכם מכוסים בכל מקרה בו משהו משתבש שוות את השקט הנפשי שלו אתם כמהים באמת – הרי זו הסיבה שיצאתם לחופשה. אם אין לכם זמן או רצון לקרוא את כל הכתבה, אתם יכולים פשוט ללחוץ כאן ולרכוש אונליין ביטוח נסיעות. בכל מקרה, חשוב שתדעו שאת הביטוח יש לרכוש מהארץ בלבד (ביטוח שיירכש מחו"ל לא יהיה תקף) לכן אם אתם כבר סגורים על תאריכים, אין סיבה להתמהמה.

באמצעות פספורטקארד ויענת סוכנות לביטוח בע"מ

 

פטאיה היא אחת הערים המתוירות ביותר בתאילנד, והיא נהנית מיתרון כפול – גם היותה עיר המציעה מגוון אטרקציות, קניות ובילויים וגם רצועת חוף מרהיבה שמספקת אפשרות לבטן גב איכותי יחד עם כל מה שאפשר למצוא בים – צלילה, ספורט ימי, שיט ועוד. אמנם בעבר שמה של העיר נקשר בסוגי בילוי פחות מחמיאים ויותר נועזים, אולם בשנים האחרונות עברה העיר מהפך והיא בהחלט מהווה אופציה מעולה לטיול משפחתי שרחוק מאוד מהתדמית שנדבקה אליה. 

משום שפטאיה היא עיר גדולה, שלא מצריכה נסיעות מורכבות במעבורת או ברכב, אולי יהיה מי שיחשוב שביטוח נסיעות הוא אינו חיוני בעת ההגעה אליה – אולם ההפך הוא הנכון. ראשית, מומלץ לא לעזוב את ישראל כלל (ולא משנה לאיזו מדינה) בלי לעשות ביטוח נסיעות. זוהי פוליסת הביטוח שלכם בחו"ל לכל דבר שעלול לקרות, הן מבחינת פציעות ופגיעות והן מבחינת אובדן או גניבה של ציוד. זו פינה שחייבים לסגור עוד לפני שיוצאים מהארץ.

אחרי שהפינה הזו סגורה, צריך להבין שהביטוח הבסיסי אינו מספיק ברוב המקרים כדי לכסות את כל מה שאנחנו רוצים לעשות, בטח בעיר כמו פטאיה. העיר מציעה שפע של אטרקציות, בים וביבשה, שחלקן הגדול נופלות לקטגוריה הדורשת הרחבה של פוליסת הביטוח: ספורט אתגרי, ספורט ימי, ספורט מוטורי, ספארי, טיולים, צלילה ועוד. לכן נדרשות הרחבות נוספות של ביטוח הנסיעות, בהתאם לתכנון החופשה שלכם וכדי שתוכלו ליהנות ממנה בצורה המיטבית.

פטאיה - ביטוח נסיעות

 

מה עוד צריך להיות בביטוח נסיעות לפטאיה?

טיול לתאילנד דורש בדרך כלל היערכות זמן רב מראש, תכנון, הזמנת מלון, טיסות ומציאת אטרקציות. בגלל הזמן שחולף בין תכנון הטיול לטיול עצמו, מומלץ לערוך את ביטוח הנסיעות מוקדם ככל הניתן (ממילא ניתן לעשות אותו רק מישראל) ולכלול בו גם כיסוי לביטול או קיצור הנסיעה מסיבות רפואיות. כך תהיו שקטים בכל מקרה שתיאלצו חלילה לבטל את הטיול וההוצאות שלכם לא ירדו לטימיון.

כמו כן, מומלץ לערוך ביטוח נסיעות שכולל גם כבודה ומטען כדי להיות מכוסים במצב שבו חלילה המזוודה לא הגיע ליעדה, או שנגנב לכם ציוד יקר. במקרים כאלה ביטוח נסיעות יכול ממש להעביר לכם כסף מיידי כדי שתוכלו להתארגן מחדש ולקנות את הציוד הדרוש לכם. 

כמה עולה ביטוח נסיעות לפטאיה?

הפוליסה הבסיסית של ביטוח נסיעות לפטאיה אינה יקרה ובדרך כלל נעה סביב 3 עד 4 דולרים ליום. יחד עם זאת, כאמור, ישנן הרחבות נוספות שמומלץ מאוד לרכוש ויחד איתן העלות יכולה להגיע לפי 2 או 3 מזה. כדי לקבל את הפוליסה שהכי מתאימה לכם במחיר משתלם, אתם מוזמנים להקליק על הכפתור מטה ולערוך ביטוח נסיעות לפטאיה אונליין באתר באמצעות סוכנות ביטוח מקצועית ומנוסה, כדי להגיע לחופשה הבאה שלכם בראש שקט וליהנות מכל מה שהעיר מציעה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

הזינו מספר טלפון ונעביר אתכם לוואטסאפ