5/5
פשוט תאילנד
החופשה שלכם מתחילה עכשיו!

ביטוח נסיעות לפוקט

נעשה לכם את זה ממש קצר: לא טסים לתאילנד בלי ביטוח. נקודה. עלויות הביטוח ביחס למחיר הטיול זניחות והידיעה שאתם, החברים שלכם ובני משפחתכם מכוסים בכל מקרה בו משהו משתבש שוות את השקט הנפשי שלו אתם כמהים באמת – הרי זו הסיבה שיצאתם לחופשה. אם אין לכם זמן או רצון לקרוא את כל הכתבה, אתם יכולים פשוט ללחוץ כאן ולרכוש אונליין ביטוח נסיעות. בכל מקרה, חשוב שתדעו שאת הביטוח יש לרכוש מהארץ בלבד (ביטוח שיירכש מחו"ל לא יהיה תקף) לכן אם אתם כבר סגורים על תאריכים, אין סיבה להתמהמה.

באמצעות פספורטקארד ויענת סוכנות לביטוח בע"מ

 

פוקט הוא האי הגדול ביותר בתאילנד ונמצא באופן קבוע בצמרת רשימת היעדים האהובים והפופולריים על המטיילים הישראלים ובכלל. ביקור בפוקט משלב בין מגוון פעילויות שכל מה שתצטרכו לעשות זה רק לבחור מתי לעשות כל אחת מהן – צלילות, נופים, חיי לילה, טיולים בטבע, אטרקציות לילדים, שיט, ספורט ימי ועוד רבות אחרות. רבות מהאטרקציות בפוקט הן לא שגרתיות כמו קפיצות בנג'י, אומגות, ספורט ימי וכדומה, ולכן אחד הדברים החשובים לפני שיוצאים לטיול בפוקט ונהנים ממה שיש לאי להציע הוא עריכת ביטוח נסיעות.

ביטוח הנסיעות הרגיל והבסיסי אמנם מספק כיסוי למקרים בהם תזדקקו לטיפול רפואי בשל מחלה או אירוע שאינו חריג, אולם ככל שזה נוגע לספורט אתגרי, ימי, טיולים ופעילויות אקסטרים – הביטוח לא יכסה אלא אם תרכשו את ההרחבה המתאימה. ההרחבה נדרשת משום שפעילויות אלה אינן שגרתיות וכרוכות בסיכון מסוים, ועל כן חברת הביטוח גובה מעט יותר כסף כדי לספק כיסוי מלא ואיכותי. הרחבות רלוונטיות לביטוח נסיעות לפוקט הן ביטוח צלילה, ביטוח ספורט אתגרי ואקסטרים, ביטוח הכולל איתור, חילוץ והצלה, ביטוח לאנשים עם מצב רפואי קיים וכדומה.

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור הוא שאת הביטוח ניתן לרכוש רק מישראל, טרם הנסיעה. כדי למנוע מצב של תרמית על חברות הביטוח, הן אינן מאפשרות לבטח כאשר אתם כבר נמצאים בחו"ל, ולכן מיד אחרי שיש לכם תאריכים לחופשה שלכם – פנו כמה דקות ומצאו לעצמכם ביטוח נסיעות, בהתאם למהות ואופי החופשה שלכן ולכל הפעילויות שאתם מתכוונים לעשות במהלכה. זו ללא ספק הפעולה החכמה והמומלצת לעשות.

ביטוח נסיעות לפוקט

מה עוד צריך להיות בביטוח נסיעות לפוקט?

פוקט הוא אי מתוייר מאוד, הכי גדול בתאילנד, ולכן כנראה שתידרשו למעברים רבים ממקום למקום וכן תיתקלו בהרבה אנשים בדרך. כדאי שיהיה לכם גם ביטוח נסיעות לכבודה ומטען, שיכזה ויעניק לכם פיצוי במקרים של גניבה או אובדן של הציוד שלכם. מעברים הם הרגעים בהם ניתן לשכוח ציוד יקר במקום מסוים, וגם גניבות לצערנו נפוצות במקומות רבים בעולם. כיסוי של ביטוח כבוה ומטען יוכל להבטיח פיצוי במקרים מסוימים, ובכך גם לחסוך מעט עוגמת נפש וגם לכסות מעט את הנזק הכלכלי.

בנוסף, שימו לב שיש אפשרות גם לביטוח לקיצור או ביטול נסיעה מסיבות רפואיות. תאילנד היא עדיין מדינת עולם שלישי, עם שירותי רפואה לא מתקדמים במיוחד ולמרות החיסונים הנדרשים לפני הכניסה למדינה עדיין יש אפשרות לקבל הרעלת מזון ממקום שאינו נקי או לחוש ברגע בגלל שינויי אקלים קיצוניים. למקרים חריגים שבהם אתם נאלצים לבטל או לקצר את החופשה מסיבות אלה קיימת הרחבה ביטוחית נפרדת שניתן לרכוש ולמנוע ירידה של כספכם לטמיון.

כמה עולה ביטוח נסיעות לפוקט?

ביטוח נסיעות בסיסי, כלומר הפוליסה הרגילה ללא הרחבות, אינו יקר ומסתכל בכ-3$ ליום לאדם. יחד עם זאת, כאמור, לא מומלץ לוותר על הרחבות מסוימות, במיוחד כאשר נוסעים לפוקט שמציע ים של אפשרויות לכייף ולטייל. לא הייתם רוצים לחסוך מעצמכם הנאה בגלל שאין לכם כיסוי ביטוחי מתאים, ולכן זהו לא המקום לחסוך בו. העלות זניחה ביחס לעלות הטיול כולו, והיא שווה את השקט הנפשי שאיתו אתם יוצאים לחופשה. גולשי פשוט תאילנד נהנים משיתוף הפעולה של האתר עם סוכנות ביטוח מקצועית ואמינה, וממחיר משתלם לפוליסה שמעניקה כיסוי לכל מה שתצרכו בתאילנד. לחצו על הכפתור מטה ותוכלו לעשות פוליסת ביטוח נסיעות לפוקט אונליין בקלות.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

הזינו מספר טלפון ונעביר אתכם לוואטסאפ