5/5
פשוט תאילנד
החופשה שלכם מתחילה עכשיו!

חבילת גלישה לתאילנד

טיול לתאילנד הוא בדרך כלל כזה שאורך יותר מסוף שבוע, וגם יותר משבוע שלם. רוב המטיילים בתאילנד עושים זאת לתקופה ארוכה יחסית, ובמציאות של ימינו אי אפשר (וגם אין סיבה) להישאר מנותקים מהעולם, ולא זמינים למי שמנסה להשיג אתכם. שיתוף החוויות שלכם, וקשר עם החברים והמשפחה הם חלק אינטגרלי מכל טיול במאה ה-21, וזה כמובן נכון גם לחופשה בתאילנד, בין אם אתם בטיול גדול של אחרי צבא, בירח דבש רומנטי או בחופשה משפחתית עם הילדים.

בעבר אפשרויות התקשורת היו מוגבלות מאוד, וכדי למצוא טלפון או מחשב היה צורך להגיע למרכזי תקשורת או לקוות שהמלון שלכם היה מספיק מודרני כדי שיהיה בו אחד כזה. מלונות היו מציעים "מרכז עסקים" שבו היה מכשיר פקס, וטלפון לשיחות בינלאומיות בעלות מופקעת שהיתה מתקרבת לעלות הטיסה עצמה, בטח כשמדובר במזרח הרחוק.

בהמשך, הוחלפו המרכזים הללו בחוות המחשבים שהיו ממוקמות במרכזי הערים בעולם, ומציעות גלישה באינטרנט במחיר של כמה דולרים לשעה. הן היו נודעות בשם "קפה אינטרנט", ופרחו בשנות ה-90 ובתחילת שנות ה-2000. המוני מטיילים שהיו לוקחים פסק זמן של כמה שעות מהטיול כדי לשלוח איזה מייל הביתה ולהגיד שהכל בסדר, היו הלקוחות העיקריים שלהם, עד שגם הם נעלמו מן העולם כאשר מהפכת התקשורת עברה לשלב הבא שלה.

היום כל זה נשמע לנו כמו פרה-היסטוריה, ולכל אחד מאיתנו יש בכף ידו את אמצעי התקשורת המתקדם ביותר שבאמצעותו אפשר לתקשר עם העולם באינספור דרכים – טלפון, הודעות, שיחות וידאו, רשתות חברתיות… קשה יותר להתנתק מאשר להישאר מחוברים. רק צריך את חבילת התקשורת המתאימה.

גם בנושא חבילות תקשורת העולם התקדם מאוד בשנים האחרונות. בעבר היה צורך במספר מקומי כדי לתקשר, שהיה כרוך בהחלפת מכשיר או החלפת כרטיס SIM. רבים היו מגיעים למדינה חדשה והדבר הראשון שהיו מחפשים הוא חנות למוצרי תקשורת וסלולר, שבה היה אפשר למצוא מכשיר מקומי עם קו פעיל לכמה שעות שיחה, ובהמשך כרטיס SIM שאפשר פשוט להכניס למכשיר שלהם ולהתחבר לרשת מקומית. הפתרון הזה נחשב מתקדם יחסית, נוח למדי ויעיל. אבל כמו בכל מהפכה, תמיד מגיע הרגע להתקדם לשלב הבא.

היום המצב עוד יותר פשוט ואפשר לתקשר מכל העולם בקלות, בלי להחליף שום רכיב פיזי במכשיר ואפילו בלי לשנות את מספר הטלפון שלכם. אין אפילו צורך לקנות שום דבר פיזי בחנות פיזית, והכל מתבצע באופן מקוון, במספר דקות וכמה זמן שתרצו מראש. העולם עובר ל- eSIM, וגם אתם לא תרצו להישאר מאחור במהפכה הזו.

E-Sim Cards for Traveling to Thailand

 

הכירו את ה-Electronic SIM – חבילת גלישה מושלמת לתאילנד

סים אלקטרוני, או בקיצור eSIM, הוא הפתרון המודרני, הנוח והיעיל ביותר לתקשורת גלובלית בימינו. במקום להתרוצץ ולחפש חנות תקשורת, לשלם מחיר יקר בשדה התעופה ולהחליף כרטיסים בטלפון הנייד בכל פעם שאתם עוברים ממקום למקום – פשוט רוכשים אונליין, סורקים קוד QR ו…זהו! אתם מחוברים. מדובר בתוכנית סלולרית שמוטמעת ישירות לטלפון, בנפח חבילה שאתם בוחרים כמובן, ואפשר גם להתקין אותה עוד מהארץ, לפני הנסיעה, ולקבוע באיזה תאריך היא תתחיל לעבוד. ככה יהיה לכם אינטרנט פעיל ברגע שהמטוס נוחת ולא תצטרכו להמתין שניה אחת מיותרת.

יתרונות ה-eSIM בחבילת גלישה לתאילנד

קודם כל הנוחות – אין צורך להתרוצץ כדי למצוא חנות שבה אפשר לרכוש כרטיס SIM, להחליף את הכרטיס ולבצע אקטיבציה בשפה שאתם לא מבינים. הכל פשוט, אונליין, מפעילים את התוכנית מהארץ לפני הטיסה ומגיעים בראש שקט.

גמישות – בניגוד לחברות הסלולריות הישראליות, שאמנם מציעות חבילות גלישה אבל בדרך כלל יקרות וקשיחות, ל- eSIM יש מבחר רחב הרבה יותר של מסלולים וחבילות, המותאמות לכל סוג של טיול ולכל פרק זמן שתהיו בתאילנד. כך לא תבזבזו כסף על חבילה שאינכם צריכים, ומצד שני החבילה לא תיגמר לכם בדיוק כשאתם צריכים לבדוק מתי יוצא הרכבת הבאה.

יעילות – כאשר אתם רוכשים eSIM לתאילנד, אין לכם תלות במפעילה הישראלית ובהסכמי הנדידה שלה, אתם נהנים מכיסוי רחב ויציב ברוב חלקי המדינה ויכולים להחליף בין תוכניות שונות בלחיצת כפתור, אם חציתם למדינה אחרת או לאזור אחר במדינה.

eSIM לתאילנד – הדרך הנוחה ביותר להישאר בזמינות

כרטיס SIM פיזי הוא כבר העולם הישן. הגיע הזמן להתקדם ל- eSIM וליהנות מפתרונות תקשורת מתקדמים ומודרניים, שיבטיחו זמינות מלאה לכל אורך החופשה שלכם. בין אם אתם זקוקים לחבילה בנפח גבוה לטיול ארוך, או חבילת נתונים בסיסית רק כדי לבדוק מידי פעם מה קורה, מגון החבילות המוצעות יענה על הצורך שלכם. בלי לחפש חנויות סלולר, בלי להחליף שום אביזר במכשיר, בלי לשנות מספר טלפון. הגיע הזמן להתקדם, וליהנות מהמסע שלכם בראש שקט ובלי לדאוג לבעיות תקשורת. eSIM לתאילנד מבטיח שתישארו מחוברים בצורה רציפה וחלקה לכל אורך הטיול.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

הזינו מספר טלפון ונעביר אתכם לוואטסאפ