עולם הספארי בנגקוק

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

Safari World Bangkok

רובע / שכונה: Sam Wa Tawan Tok

עולם הספארי בנגקוק הוא פארק טבע ענק הנמצא במרחק של 40 קילומטר מהעיר. הוא מכיל בתוכו שני אזורים נפרדים – פארק מים ופארק ספארי. כמו בספארי באפריקה, מרבית התנועה בתוך פארק הספארי נעשית בכלי רכב. האטרקציה העיקרית של המקום היא כמובן בעלי החיים, לכן מדובר בחוויה שמתאימה לכל המשפחה. בנוסף לצפייה בבעלי החיים באזורי המחייה הטבעיים, נערכות במקום הופעות שונות ויש בו שפע של דוכני מזון, מסעדות וחנויות לקניית מזכרות, כך שניתן בקלות להעביר שם יום שלם.

בעלי החיים בפארק משוטטים בחופשיות בשטחו, רגילים לנוכחות של בני אדם ורכבים בסביבתם. אורכו של המסלול בחלק היבשתי הוא כ-8 קילומטרים (45 דקות בממוצע) והוא כולל מגוון של חיות יבשה – אריות, נמרים, ג’ירפות, זברות, גמלים, אנטילופות, עופות שונים ועוד (סך הכול כ-75 מינים של יונקים וכ-300 מינים של ציפורים). הפארק נראה ממש כמו ג’ונגל ותוכלו לראות את החיות מתהלכות בקבוצות, אוכלות, מנמנמות או מתרחצות, תוך אדישות כמעט מוחלטת לקיומכם.

ניתן לעצור בכל נקודה בדרך, לצלם ולהתרשם מן החיות. עם זאת, חל איסור על פתיחת חלונות הרכב, יציאה מן הרכב, האכלת החיות או הפרעה כלשהי למהלך חייהן. יש לנהוג באיטיות ולהשתדל שלא להרעיש כדי לא להבריח את החיות. כמובן שמסתובבים במקום פקחים שישמרו על הסדר והזהירות של המבקרים ויעירו בעת הצורך.

לאחר שסיימתם את הסיור בפארק הספארי, תוכלו לעבור לביקור בפארק הימי. חלק זה של הפארק נראה יותר כמו גן חיות מסורתי וגדול. כאן, תוכלו לצפות ב-7 מופעים קרקסיים שונים. בין היתר מופע פילים, אריות ים, דולפינים וקופים. לכל מופע יש נושא מאחוריו – הוליווד, המערב הפרוע ועוד.

לדעת רבים האטרקציה הכי טובה בפארק היא האכלת הג’ירפות – תוכלו להושיט להן בעצמכם בננות ואם התמזל מזלכם (או שלא), אפילו לקבל מהן ליקוק.

לעולם הספארי לא מגיעים ישירות אמצעי תחבורה ציבורית מבנגקוק. לכן, הדרך הפשוטה ביותר (וגם היקרה) להגיע למקום היא לקחת מונית. אם תרצו לחסוך ולהשתמש בתחבורה המקומית, ממרכז העיר ניתן לקחת קו BTS לתחנת Mo Chit ומשם לקחת אוטובוס (קו 26 או 96) ל-Fashion Island Shopping Mall. משם יש עוד נסיעה קצרה במונית (שאמורה לעלות עד 100 באט).

המקום פתוח בכל ימות השבוע. פארק הספארי פתוח בשעות 9:00-17:00 והפארק הימי פתוח בשעות 9:00-18:00.

מופעי החיות נערכים בשעות שונות במהלך היום, כדאי להתעדכן בלוח הזמנים לפני שמגיעים.

ניתן לרכוש את כרטיסי הכניסה מראש באתרי אינטרנט שונים. יש אופציות לחבילות שונות, עם או בלי ארוחות בופה במסעדות, לכניסה לאחד האזורים של המקום או לשניהם.

Safari World

סוג אטרקציה

טבע וגן חיות

פעילות פיזית

הליכה קלה

מתאים לילדים

כן

רמת מחירים

$$$

WIFI

כן

הזמנה מראש

לא

טלפון

+66 (0) 2 914 4100

סוג אטרקציה

קניון

רמת מחיר

$$

על האטרקציה

קניון גדול ועמוס הפונה לתיירים לצד סיטונאים מקומיים עם אינספור חנויות, מסעדות ומקומות בילוי ופנאי

סוג אטרקציה

שוק

רמת מחיר

$

על האטרקציה

שוק חדש ומיוחד בו דוכנים ביגוד ואביזרים, דוכני מזון, ברים ומסעדות

סוג אטרקציה

שוק

רמת מחיר

$

על האטרקציה

שוק יפהפה, צבעוני ומיוחד בו תוכלו לרכוש פרחים ואביזרי גינון ולצפות בסחר סיטונאי המתרחש במקום

סוג אטרקציה

שוק

רמת מחיר

$$

על האטרקציה

שני שווקים צמודים בעלי אותו שם ובשניהם אווירה אותנטית, תוססת ושפע דוכנים